Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
Results are available
Back

015: LDev 4- (Development Klassement)

Lichte development vier-zonder
5 races

Sat 12:25 : Heat 2

5.0 m/s, 220° (SW), 69% tailwind, 31% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[4]01:32,82(1)03:09,84(1)04:51,68(1)06:30,96(1)
  Hendrik Jan Kruijsse01:37,0201:41,8401:39,28
2.OKEOkeanos[5]01:33,86(3)03:12,89(2)04:54,37(3)06:31,59(2)
  Willem Wijgergangs01:39,0301:41,4801:37,22
3.SKOSkøll[3]01:33,39(2)03:13,13(3)04:53,98(2)06:31,61(3)
  Josia Brüggen01:39,7401:40,8501:37,63
4.NJONjord 2[7]01:36,24(5)03:16,53(5)04:59,69(5)06:39,51(4)
  Bart van Beek01:40,2901:43,1601:39,82
5.ASOAsopos[8]01:34,48(4)03:14,15(4)04:57,54(4)06:43,88(5)
  Elwin Flaman01:39,6701:43,3901:46,34
6.THEThêta[6]01:39,85(6)03:28,89(6)05:20,88(6)07:14,81(6)
  Tobias Quené01:49,0401:51,9901:53,93

Sat 12:30 : Heat 3

5.0 m/s, 220° (SW), 69% tailwind, 31% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[3]01:31,38(2)03:06,83(2)04:44,80(2)06:21,03(1)
  Dirk Oostendorp01:35,4501:37,9701:36,23
2.LAGLaga 2[7]01:30,17(1)03:05,82(1)05:04,74(5)06:22,97(2)
  Bas de Ruijter01:35,6501:58,9201:18,23
3.GYAGyas[4]01:33,44(3)03:11,20(3)04:51,16(3)06:29,41(3)
  Rob Nijmeijer01:37,7601:39,9601:38,25
4.SKASkadi[8]01:34,50(4)03:16,09(4)05:00,27(4)06:46,11(4)
  Maarten Blok01:41,5901:44,1801:45,84
5.LAGLaga 3[5]01:36,70(6)03:19,39(5)04:44,33(1)06:49,82(5)
  Lukas Pragt01:42,6901:24,9402:05,49
6.PROProteus 2[6]01:36,28(5)03:19,88(6)05:05,39(6)06:53,62(6)
  Cas van Mierlo01:43,6001:45,5101:48,23

Sat 12:35 : Heat 4

5.0 m/s, 220° (SW), 69% tailwind, 31% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2[3]01:28,37(1)03:13,40(5)04:39,05(1)06:15,10(1)
  Niels Brinkman01:45,0301:25,6501:36,05
2.EUREuros[4]01:31,36(3)03:02,76(1)04:42,30(2)06:18,60(2)
  Tijmen van Rietbergen01:31,4001:39,5401:36,30
3.VIDVidar[7]01:35,52(6)03:06,93(3)04:45,72(3)06:24,30(3)
  Thomas van Tussenbroek01:31,4101:38,7901:38,58
4.ARGArgo[5]01:31,71(4)03:05,75(2)04:45,93(4)06:25,15(4)
  Joan Capella Pujol01:34,0401:40,1801:39,22
5.SKASkadi/Orca[8]01:34,56(5)--04:54,20(5)06:36,46(5)
  Leander Geschiere01:42,26
6.NJONjord 1[6]01:30,95(2)03:07,87(4)04:58,19(6)06:40,48(6)
  Sven Brinkman01:36,9201:50,3201:42,29

Sat 17:10 : Final B

4.0 m/s, 200° (SSW), 93% tailwind, 7% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[6]01:31,33(1)03:09,09(1)04:47,25(1)06:24,37(1)
  Thomas van Tussenbroek01:37,7601:38,1601:37,12
2.GYAGyas[7]01:34,66(3)03:12,57(2)04:49,80(2)06:27,39(2)
  Rob Nijmeijer01:37,9101:37,2301:37,59
3.ARGArgo[4]01:33,72(2)03:13,51(3)04:52,84(3)06:33,33(3)
  Joan Capella Pujol01:39,7901:39,3301:40,49
4.NJONjord 2[3]01:35,36(4)03:16,18(5)04:58,66(4)06:40,84(4)
  Bart van Beek01:40,8201:42,4801:42,18
5.SKASkadi[8]01:35,62(5)03:15,82(4)04:59,60(5)06:50,43(5)
  Maarten Blok01:40,2001:43,7801:50,83
6.SKOSkøll[5]01:37,11(6)03:19,88(6)05:03,24(6)06:50,65(6)
  Josia Brüggen01:42,7701:43,3601:47,41

Sat 17:15 : Final A

4.0 m/s, 200° (SSW), 93% tailwind, 7% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2[6]01:30,24(1)03:05,62(1)04:42,00(1)06:16,05(1)
  Niels Brinkman01:35,3801:36,3801:34,05
2.LAGLaga 2[8]01:32,35(2)03:06,83(2)04:43,69(2)06:18,78(2)
  Bas de Ruijter01:34,4801:36,8601:35,09
3.EUREuros[3]01:33,26(4)03:09,00(3)04:46,85(3)06:22,39(3)
  Tijmen van Rietbergen01:35,7401:37,8501:35,54
4.NERNereus 1[5]01:32,93(3)03:09,39(4)04:48,06(4)06:26,71(4)
  Dirk Oostendorp01:36,4601:38,6701:38,65
5.PROProteus 1[7]01:35,53(5)03:14,47(5)04:53,90(5)06:31,85(5)
  Hendrik Jan Kruijsse01:38,9401:39,4301:37,95
6.OKEOkeanos[4]01:36,52(6)03:16,08(6)04:58,00(6)06:40,01(6)
  Willem Wijgergangs01:39,5601:41,9201:42,01

Actions

Back