46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
Results are available
Back

012: HErv 4+

Heren ervaren vier-met
12 races

Sun 11:25 : Heat 1

4.0 m/s, 150° (SSE), 23% headwind, 77% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir 2[4]01:44,74(1)03:40,60(1)05:38,36(1)07:33,78(1)
  Thomas Steunenberg01:55,8601:57,7601:55,42
2.PROProteus 7[6]01:54,71(2)03:56,84(2)06:02,99(2)08:10,14(2)
  Yannick van Til02:02,1302:06,1502:07,15
3.ASOAsopos 2[3]02:01,92(3)04:10,54(3)06:20,37(3)08:28,27(3)
  Koen van Meerendonk02:08,6202:09,8302:07,90
4.PHOPhocas[2]02:05,00(4)04:14,78(4)06:27,59(4)08:36,01(4)
  Luuk Boss02:09,7802:12,8102:08,42

Sun 11:30 : Heat 2

4.0 m/s, 150° (SSE), 23% headwind, 77% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[2]01:45,32(1)03:38,01(1)05:35,22(1)07:32,18(1)
  Daniel Golden01:52,6901:57,2101:56,96
2.ORCOrca 1[5]01:53,82(3)03:54,82(3)05:57,29(2)08:00,66(2)
  Marten Ariens02:01,0002:02,4702:03,37
3.SKASkadi 3[4]01:51,28(2)03:54,10(2)06:00,38(3)08:06,79(3)
  Dion Rijnbrand02:02,8202:06,2802:06,41
4.ORCOrca 2[3]02:02,29(4)04:09,54(4)06:18,00(4)08:25,83(4)
  Jelle van der Wal02:07,2502:08,4602:07,83
5.GYAGyas 2[6]02:05,40(5)04:15,24(5)06:27,80(5)08:36,84(5)
  Joris Sunnotel02:09,8402:12,5602:09,04

Sun 11:35 : Heat 3

4.0 m/s, 150° (SSE), 23% headwind, 77% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 3[5]01:47,32(3)03:42,13(2)05:39,30(2)07:35,23(1)
  Jos Tellegen01:54,8101:57,1701:55,93
2.PROProteus 4[1]01:46,02(2)03:41,42(1)05:39,08(1)07:36,39(2)
  Robert van Wijk01:55,4001:57,6601:57,31
3.THEThêta 1[3]01:45,50(1)03:42,39(3)05:41,60(3)07:36,76(3)
  Giel Talsma01:56,8901:59,2101:55,16
4.THEThêta 2[6]01:56,13(4)03:59,89(4)06:04,94(4)08:09,74(4)
  Arend-Jan van Noorden02:03,7602:05,0502:04,80
5.ARGArgo 2[2]02:05,42(5)04:13,11(5)06:21,16(5)08:28,72(5)
  Devon Sonneveld02:07,6902:08,0502:07,56
6.ARGArgo 3[4]02:06,01(6)04:15,25(6)06:27,84(6)08:40,58(6)
  Olaf Heckert02:09,2402:12,5902:12,74

Sun 11:40 : Heat 4

4.0 m/s, 150° (SSE), 23% headwind, 77% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[6]01:43,13(1)--05:32,19(1)07:27,49(1)
  Rik Verboeket01:55,30
2.EUREuros 1[2]01:46,90(2)--05:46,49(2)07:44,66(2)
  Wik de Haas01:58,17
3.OKEOkeanos[3]01:50,68(3)--05:46,96(3)07:47,30(3)
  Diede van den Broek02:00,34
4.SKOSkøll 3[4]01:57,48(4)--06:11,06(5)08:16,47(4)
  Barry van Niekerk02:05,41
5.PROProteus 6[5]01:58,54(5)--06:10,54(4)08:17,73(5)
  Ruben Band02:07,19
6.SKOSkøll 2[1]02:04,46(6)--06:29,40(6)08:42,72(6)
  Arthur Ronday02:13,32

Sun 12:40 : Heat 5

2.0 m/s, 140° (SE), 34% headwind, 66% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.EUREuros 2[4]--03:42,44(1)05:39,68(1)07:37,25(1)
  Sander Roodink01:57,2401:57,57
2.VIDVidar[5]--03:44,82(3)05:43,56(2)07:42,72(2)
  Rein Sint Nicolaas01:58,7401:59,16
3.SKASkadi 1[2]--03:42,98(2)05:44,02(3)07:44,33(3)
  Mark Dorjee02:01,0402:00,31
4.SKASkadi 2[6]--03:56,20(4)06:05,83(4)08:16,44(4)
  Patrick Zuidhoorn02:09,6302:10,61
5.GYAGyas 1[3]--04:16,09(5)06:25,26(5)08:33,46(5)
  Mart van der Wolff02:09,1702:08,20
6.PROProteus 5[1]--04:22,34(6)06:37,38(6)08:50,66(6)
  Jesse Hummel02:15,0402:13,28

Sun 12:45 : Heat 6

2.0 m/s, 140° (SE), 34% headwind, 66% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 4[4]01:44,24(1)03:41,07(1)05:39,33(1)07:35,79(1)
  Merlijn den Breeijen01:56,8301:58,2601:56,46
2.PROProteus 1[6]01:53,58(2)03:55,82(2)06:00,17(2)08:00,73(2)
  Rik Feunekes02:02,2402:04,3502:00,56
3.ASOAsopos 1[1]01:55,83(4)03:57,85(4)06:03,12(3)08:07,16(3)
  Philip Wong02:02,0202:05,2702:04,04
4.ASOAsopos 3[5]01:53,85(3)03:56,84(3)06:04,59(4)08:09,57(4)
  Dirk Kok02:02,9902:07,7502:04,98
5.PROProteus 3[3]02:00,39(5)04:07,34(6)06:21,61(6)08:31,64(5)
  Ard Suverein02:06,9502:14,2702:10,03
6.PROProteus 2[2]02:01,76(6)04:06,23(5)06:17,63(5)08:44,95(6)
  Martijn Brummelhuis02:04,4702:11,4002:27,32

Sun 12:50 : Heat 7

2.0 m/s, 140° (SE), 34% headwind, 66% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir 1[1]01:44,12(1)03:38,61(1)--07:36,77(1)
  Bas Fluitman01:54,49
2.LAGLaga 2[4]01:46,11(2)03:43,12(2)--07:41,60(2)
  Sjoerd van der Heijden01:57,01
3.SKOSkøll 1[2]01:55,40(3)04:02,31(3)--08:07,37(3)
  Jochem Stormmesand02:06,91
4.LAGLaga 1[5]02:02,58(4)04:08,54(4)--08:25,63(4)
  Laurence Knappstein02:05,96
5.TRITriton[3]02:04,10(6)04:11,12(6)--08:28,38(5)
  Maarten Koese02:07,02
6.ARGArgo 1[6]02:03,89(5)04:10,77(5)--08:32,99(6)
  Hinne Wanrooij02:06,88

Sun 15:05 : Semifinal 1

1.0 m/s, 80° (E), 95% headwind, 5% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[3]01:45,99(2)03:39,33(2)05:30,53(1)07:24,14(1)
  Rik Verboeket01:53,3401:51,2001:53,61
2.AEGAegir 2[5]01:44,21(1)03:39,02(1)05:34,47(2)07:31,35(2)
  Thomas Steunenberg01:54,8101:55,4501:56,88
3.AEGAegir 1[4]01:50,64(3)03:48,71(3)05:46,93(3)07:43,85(3)
  Bas Fluitman01:58,0701:58,2201:56,92
4.VIDVidar[6]01:53,85(4)03:51,41(4)05:49,13(4)07:46,90(4)
  Rein Sint Nicolaas01:57,5601:57,7201:57,77
5.SKASkadi 3[2]01:57,01(5)04:02,57(5)06:11,67(5)08:23,27(5)
  Dion Rijnbrand02:05,5602:09,1002:11,60

Sun 15:10 : Semifinal 2

1.0 m/s, 80° (E), 95% headwind, 5% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 4[4]01:46,64(1)03:41,69(1)05:36,92(1)07:32,05(1)
  Merlijn den Breeijen01:55,0501:55,2301:55,13
2.ORCOrca 3[3]01:49,29(2)03:43,99(2)05:39,34(2)07:35,72(2)
  Jos Tellegen01:54,7001:55,3501:56,38
3.PROProteus 7[1]01:52,58(3)03:50,06(3)05:46,03(3)07:44,63(3)
  Yannick van Til01:57,4801:55,9701:58,60
4.EUREuros 1[2]01:54,68(4)03:55,77(4)05:58,37(4)08:00,46(4)
  Wik de Haas02:01,0902:02,6002:02,09
5.LAGLaga 2[5]01:59,53(5)04:03,36(6)06:07,51(6)08:06,24(5)
  Sjoerd van der Heijden02:03,8302:04,1501:58,73
6.OKEOkeanos[6]01:59,87(6)04:03,09(5)06:06,30(5)08:09,46(6)
  Diede van den Broek02:03,2202:03,2102:03,16

Sun 15:15 : Semifinal 3

1.0 m/s, 80° (E), 95% headwind, 5% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[4]01:51,27(4)--05:38,90(1)07:31,11(1)
  Daniel Golden01:52,21
2.EUREuros 2[3]01:48,59(2)--05:40,36(2)07:34,20(2)
  Sander Roodink01:53,84
3.PROProteus 4[2]01:51,49(5)--05:42,05(3)07:39,35(3)
  Robert van Wijk01:57,30
4.THEThêta 1[6]01:50,17(3)--05:49,48(5)07:44,81(4)
  Giel Talsma01:55,33
5.SKASkadi 1[1]01:47,25(1)--05:44,91(4)07:47,15(5)
  Mark Dorjee02:02,24
6.PROProteus 1[5]02:03,34(6)--06:21,48(6)08:26,84(6)
  Rik Feunekes02:05,36

Sun 16:55 : Final B

2.0 m/s, 100° (E), 70% headwind, 30% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir 1[3]01:46,38(1)03:43,09(1)05:39,91(1)07:36,50(1)
  Bas Fluitman01:56,7101:56,8201:56,59
2.PROProteus 4[4]01:52,40(4)03:48,64(3)05:45,79(3)07:41,73(2)
  Robert van Wijk01:56,2401:57,1501:55,94
3.THEThêta 1[1]01:48,03(2)03:45,50(2)05:45,26(2)07:42,49(3)
  Giel Talsma01:57,4701:59,7601:57,23
4.VIDVidar[2]01:56,73(5)03:55,57(4)05:53,92(4)07:51,90(4)
  Rein Sint Nicolaas01:58,8401:58,3501:57,98
5.EUREuros 1[6]01:57,60(6)03:58,79(5)05:57,91(5)07:59,35(5)
  Wik de Haas02:01,1901:59,1202:01,44
6.PROProteus 7[5]01:49,90(3)04:25,29(6)06:32,37(6)08:44,37(6)
  Yannick van Til02:35,3902:07,0802:12,00

Sun 17:00 : Final A

2.0 m/s, 100° (E), 70% headwind, 30% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[5]01:46,05(3)03:37,92(2)05:28,54(1)07:18,04(1)
  Rik Verboeket01:51,8701:50,6201:49,50
2.LAGLaga 4[4]01:43,68(1)03:36,68(1)05:31,94(2)07:20,94(2)
  Merlijn den Breeijen01:53,0001:55,2601:49,00
3.AEGAegir 2[1]01:45,02(2)03:38,60(3)05:33,62(3)07:27,26(3)
  Thomas Steunenberg01:53,5801:55,0201:53,64
4.EUREuros 2[2]01:48,53(4)03:40,88(4)05:35,68(4)07:29,96(4)
  Sander Roodink01:52,3501:54,8001:54,28
5.SAUSaurus[3]01:50,33(6)03:42,56(5)05:37,70(5)07:32,01(5)
  Daniel Golden01:52,2301:55,1401:54,31
6.ORCOrca 3[6]01:48,88(5)03:44,71(6)05:39,97(6)07:38,01(6)
  Jos Tellegen01:55,8301:55,2601:58,04

Actions

Back