ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
Results are available
Back

Aegir

AEG
46 races

Saturday

crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirIne Kjosas174: LDB 4*Heat 1[3]07:51,614th
AEGAegirDionne Kliffen139: LDN 1xHeat 3[3]08:56,064th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 2[4]06:24,613rd
AEGAegirJelle Verburg120: LN 2-Heat 3[2]08:02,753rd
HUNHunzeJelle Lansink110: N 1xHeat 2[4]07:50,632nd
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xHeat 3[3]07:44,721st
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xHeat 4[2]07:29,512nd
AEGAegirAnne-Men Huijzer134: DN 1xHeat 4[2]08:23,753rd
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[3]06:14,153rd
AEGAegirNathalia Drent132: DN 2-Heat 1[3]08:41,484th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 3[2]06:50,031st
AEGAegirReint Beuling105: O 4-Final A [1]06:34,864th
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4-Final A [2]07:02,351st
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final B [4]06:21,281st
HUNHunzeJelle Lansink110: N 1xFinal B [4]07:46,692nd
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xFinal B [3]10:06,754th
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xFinal A [1]07:35,733rd
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [1]06:17,584th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [1]07:00,013rd
AEGAegir 1Floor Stam125: DSA 2-Final A [4]07:50,311st

Sunday

crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Time Trial 07:02,849th
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+Time Trial 07:10,4414th
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Heat 2[4]07:02,252nd
AEGAegirJens Schepers070: B 1xHeat 2[2]07:34,772nd
AEGAegirIne Kjosas027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:44,0811th
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:26,833rd
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,833rd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:20,034th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,5910th
AEGAegir 2Micky Karsten073: LDB 1xHeat 1[3]08:38,171st
AEGAegir 1Ren?e Baeten073: LDB 1xHeat 1[2]08:46,522nd
AEGAegir 3Dionne Kliffen073: LDB 1xHeat 1[4]08:50,983rd
AEGAegirAnne-Men Huijzer072: DB 1xHeat 2[4]08:24,941st
AEGAegirFreya Offens025: LDSA 1xHeat 2[4]08:50,933rd
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Final A [4]07:21,262nd
AEGAegir 3Dionne Kliffen073: LDB 1xFinal B [3]08:58,651st
AEGAegir 2Micky Karsten073: LDB 1xFinal A [1]08:43,482nd
AEGAegir 1Ren?e Baeten073: LDB 1xFinal A [4]09:08,464th
AEGAegirAnne-Men Huijzer072: DB 1xFinal A [3]
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [2]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [4]

Actions

Back