Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
Results are available
Back

171: LDB 4*

Lichte dames beginnelingen dubbelvier-met
4 races

Sun 12:05 : Heat 1

7.0 m/s, 110° (ESE), 7% tailwind, 93% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[6]01:57,39(1)03:57,34(1)05:55,87(1)07:57,58(1)
  Marijke van Wijk01:59,9501:58,5302:01,71
2.VIDVidar[1]01:59,41(2)04:01,15(2)06:00,05(2)08:00,82(2)
  Loes van der Poel02:01,7401:58,9002:00,77
3.ORCOrca[2]02:00,79(3)04:01,94(3)06:01,20(3)08:02,14(3)
  Eline Gerritse02:01,1501:59,2602:00,94
4.EUREuros[4]02:02,52(4)04:03,81(4)06:03,58(4)08:07,20(4)
  Hanneke van Vledder02:01,2901:59,7702:03,62
5.SKASkadi[3]02:04,03(5)04:09,79(5)06:15,89(5)08:25,51(5)
  Sophie Louter02:05,7602:06,1002:09,62
6.SKOSkøll[5]02:10,41(6)04:18,11(6)06:28,38(6)08:29,31(6)
  Pam Scheer02:07,7002:10,2702:00,93

Sun 12:10 : Heat 2

7.0 m/s, 110° (ESE), 7% tailwind, 93% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[5]01:55,03(1)03:51,19(1)05:49,02(1)07:46,60(1)
  Cathelijne Stikkers01:56,1601:57,8301:57,58
2.AEGAegir[2]01:56,77(2)03:53,54(2)05:52,05(2)07:50,64(2)
  Ine Kjosas01:56,7701:58,5101:58,59
3.OKEOkeanos[3]01:59,15(4)03:55,60(4)05:55,18(4)07:52,17(3)
  Ieke Ambergen01:56,4501:59,5801:56,99
4.SAUSaurus[4]01:57,63(3)03:54,80(3)05:54,32(3)07:54,22(4)
  Tamara Oderkerk01:57,1701:59,5201:59,90
5.ASOAsopos[1]02:01,30(5)04:01,08(5)06:04,64(5)08:07,62(5)
  Iris van Teylingen01:59,7802:03,5602:02,98
6.ORCOrca/Skadi/Thêta/Laga[6]02:01,51(6)04:01,44(6)06:05,97(6)08:09,11(6)
  Tessa van der Rijst01:59,9302:04,5302:03,14

Sun 18:15 : Final B

6.0 m/s, 90° (E), 22% headwind, 78% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[5]02:06,32(2)04:15,87(2)06:28,90(1)08:33,94(1)
  Hanneke van Vledder02:09,5502:13,0302:05,04
2.ASOAsopos[3]02:05,98(1)04:14,92(1)06:29,17(2)08:38,34(2)
  Iris van Teylingen02:08,9402:14,2502:09,17
3.SAUSaurus[6]02:07,14(3)04:18,18(3)06:33,35(3)08:38,58(3)
  Tamara Oderkerk02:11,0402:15,1702:05,23
4.ORCOrca/Skadi/Thêta/Laga[2]02:10,22(5)04:20,24(4)06:34,22(4)08:45,76(4)
  Tessa van der Rijst02:10,0202:13,9802:11,54
5.SKASkadi[4]02:09,92(4)04:20,95(5)06:34,43(5)08:53,39(5)
  Sophie Louter02:11,0302:13,4802:18,96

Sun 18:20 : Final A

6.0 m/s, 90° (E), 22% headwind, 78% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[5]02:00,01(2)04:05,55(2)06:10,66(1)08:09,35(1)
  Cathelijne Stikkers02:05,5402:05,1101:58,69
2.AEGAegir[3]01:59,71(1)04:04,71(1)06:10,98(2)08:09,43(2)
  Ine Kjosas02:05,0002:06,2701:58,45
3.ORCOrca[2]02:02,71(5)04:07,81(4)06:14,75(4)08:13,81(3)
  Eline Gerritse02:05,1002:06,9401:59,06
4.VIDVidar[4]02:01,69(4)04:08,30(5)06:15,09(5)08:16,65(4)
  Loes van der Poel02:06,6102:06,7902:01,56
5.ARGArgo[6]02:00,57(3)04:06,22(3)06:14,26(3)08:19,42(5)
  Marijke van Wijk02:05,6502:08,0402:05,16
6.OKEOkeanos[1]02:05,25(6)04:12,50(6)06:19,38(6)08:21,06(6)
  Ieke Ambergen02:07,2502:06,8802:01,68

Actions

Back