Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
Results are available
Back

028: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
5 races

Sat 11:45 : Heat 1

4.0 m/s, 150° (SSE), 49% tailwind, 51% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[5]01:51,95(1)03:46,63(1)05:41,03(1)07:37,65(1)
  Ine Kjosas01:54,6801:54,4001:56,62
2.OKEOkeanos[2]01:52,71(2)03:49,73(2)05:42,27(2)07:38,85(2)
  Ieke Ambergen01:57,0201:52,5401:56,58
3.PHOPhocas/Okeanos[3]01:53,38(3)03:49,74(3)05:48,21(3)07:46,84(3)
  Vera Arntzen01:56,3601:58,4701:58,63
4.ASOAsopos[4]01:54,11(4)03:50,19(4)05:48,59(4)07:47,09(4)
  Iris van Teylingen01:56,0801:58,4001:58,50
5.ORCOrca/Skadi/Thêta[6]01:57,10(5)03:54,97(5)05:54,49(5)07:55,29(5)
  Tessa van der Rijst01:57,8701:59,5202:00,80

Sat 11:50 : Heat 2

4.0 m/s, 150° (SSE), 49% tailwind, 51% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:51,84(2)03:45,60(1)05:41,23(1)07:35,76(1)
  Floor van Lieshout01:53,7601:55,6301:54,53
2.ORCOrca[2]01:53,64(3)03:48,20(3)05:43,39(2)07:38,75(2)
  Eline Gerritse01:54,5601:55,1901:55,36
3.ARGArgo[3]01:51,29(1)03:47,17(2)05:46,26(3)07:43,55(3)
  Marijke van Wijk01:55,8801:59,0901:57,29
4.EUREuros[5]01:55,33(4)03:51,61(4)05:49,70(4)07:45,81(4)
  Hanneke van Vledder01:56,2801:58,0901:56,11
5.SKOSkøll[4]01:56,66(5)03:53,55(5)05:53,15(5)07:50,24(5)
  Pam Scheer01:56,8901:59,6001:57,09

Sat 11:55 : Heat 3

4.0 m/s, 150° (SSE), 49% tailwind, 51% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[6]01:50,46(1)03:44,98(1)05:40,00(1)07:34,80(1)
  Cathelijne Stikkers01:54,5201:55,0201:54,80
2.GYAGyas[2]01:52,14(2)03:47,42(2)05:42,33(2)07:38,82(2)
  Bine Schoenmaker01:55,2801:54,9101:56,49
3.VIDVidar/Triton[4]01:53,26(4)03:49,05(3)05:47,40(3)07:44,40(3)
  Loes van der Poel01:55,7901:58,3501:57,00
4.SAUSaurus[3]01:52,58(3)03:50,69(4)05:49,15(4)07:47,00(4)
  Tamara Oderkerk01:58,1101:58,4601:57,85
5.SKASkadi[5]01:55,76(5)03:56,96(5)05:58,99(5)08:02,02(5)
  Sophie Louter02:01,2002:02,0302:03,03

Sat 16:30 : Final B

4.0 m/s, 100° (E), 10% headwind, 90% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar/Triton[4]01:53,19(2)03:45,95(1)05:40,13(1)07:32,78(1)
  Loes van der Poel01:52,7601:54,1801:52,65
2.SAUSaurus[5]01:54,36(4)03:49,21(3)05:44,34(3)07:37,59(2)
  Tamara Oderkerk01:54,8501:55,1301:53,25
3.ARGArgo[3]01:52,57(1)03:47,35(2)05:42,49(2)07:37,85(3)
  Marijke van Wijk01:54,7801:55,1401:55,36
4.ASOAsopos[1]01:55,97(6)03:51,46(6)05:46,59(4)07:39,99(4)
  Iris van Teylingen01:55,4901:55,1301:53,40
5.EUREuros[6]01:55,05(5)03:50,88(5)05:47,49(5)07:41,87(5)
  Hanneke van Vledder01:55,8301:56,6101:54,38
6.PHOPhocas/Okeanos[2]01:53,73(3)03:50,44(4)05:48,18(6)07:43,32(6)
  Vera Arntzen01:56,7101:57,7401:55,14

Sat 16:35 : Final A

4.0 m/s, 100° (E), 10% headwind, 90% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[6]01:52,65(6)03:43,64(2)05:34,31(1)07:24,25(1)
  Bine Schoenmaker01:50,9901:50,6701:49,94
2.ORCOrca[1]01:52,40(5)03:44,40(3)05:36,57(2)07:25,88(2)
  Eline Gerritse01:52,0001:52,1701:49,31
3.AEGAegir[3]01:51,41(1)03:45,50(6)05:38,40(4)07:26,01(3)
  Ine Kjosas01:54,0901:52,9001:47,61
4.NERNereus[4]01:51,66(2)03:43,02(1)--07:27,49(4)
  Floor van Lieshout01:51,36
5.TRITriton[2]01:51,89(3)03:44,89(4)05:37,65(3)07:29,26(5)
  Cathelijne Stikkers01:53,0001:52,7601:51,61
6.OKEOkeanos[5]01:52,14(4)03:45,22(5)05:38,85(5)07:30,45(6)
  Ieke Ambergen01:53,0801:53,6301:51,60

Actions

Back