Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
Results are available
Back

135: DN 1x

Dames nieuwelingen skiff
4 races

Sun 10:16 : Heat 1

3.0 m/s, 190° (S), 30% tailwind, 70% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[2]02:07,52(4)04:17,83(3)06:24,57(2)08:31,11(1)
  Marlies van der Lugt02:10,3102:06,7402:06,54
2.NERNereus 1[7]02:03,33(2)04:10,79(1)06:22,47(1)08:32,09(2)
  Charlotte de Groot02:07,4602:11,6802:09,62
3.EUREuros 2[5]02:07,95(5)04:18,19(4)06:28,78(3)08:35,14(3)
  Justine Wolters02:10,2402:10,5902:06,36
4.LAGLaga 2[4]02:02,84(1)04:17,50(2)06:29,82(4)08:38,89(4)
  P.C.R. Goldbohm02:14,6602:12,3202:09,07
5.ZWOZwolsche[6]02:09,35(6)04:29,33(5)06:44,45(5)08:58,36(5)
  Laura Oosterbroek02:19,9802:15,1202:13,91

Sun 10:21 : Heat 2

3.0 m/s, 190° (S), 30% tailwind, 70% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[2]01:53,69(1)03:54,97(1)06:01,24(1)08:05,07(1)
  Annemarie Bernhard02:01,2802:06,2702:03,83
2.ORCOrca 2[6]01:56,07(2)03:59,33(2)06:04,95(2)08:08,56(2)
  Rosa Bas02:03,2602:05,6202:03,61
3.HUNHunze[7]01:56,95(4)03:59,69(3)06:06,24(3)08:10,97(3)
  Medien van der Laan02:02,7402:06,5502:04,73
4.NERNereus 2[5]01:56,41(3)04:02,13(4)06:11,33(4)08:15,89(4)
  Anna Schot02:05,7202:09,2002:04,56
5.SKASkadi[4]02:01,60(5)04:06,61(5)06:14,25(5)08:26,38(5)
  Avalon - Valstar02:05,0102:07,6402:12,13
6.GYAGyas 2[3]02:07,67(6)04:18,59(6)06:32,20(6)08:42,79(6)
  Grietina van Wijk02:10,9202:13,6102:10,59

Sun 10:26 : Heat 3

3.0 m/s, 190° (S), 30% tailwind, 70% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[2]01:54,18(1)03:59,30(1)06:09,02(1)08:16,28(1)
  Yvonne Janse02:05,1202:09,7202:07,26
2.ARGArgo 1[7]01:57,79(2)04:04,50(2)06:14,65(2)08:20,50(2)
  Leanne Aantjes02:06,7102:10,1502:05,85
3.GYAGyas 1[6]01:58,25(3)04:08,29(3)06:20,10(3)08:25,54(3)
  Lisanne Petter02:10,0402:11,8102:05,44
4.ARGArgo 2[4]01:59,77(4)04:09,43(4)06:21,83(4)08:28,47(4)
  Nynke Groot Koerkamp02:09,6602:12,4002:06,64
5.EUREuros 1[5]02:02,62(5)04:12,72(5)06:25,30(5)08:32,67(5)
  Maureen Groot Koerkamp02:10,1002:12,5802:07,37
6.OKEOkeanos[3]02:03,10(6)04:15,37(6)06:28,90(6)08:36,16(6)
  Merel Jeanne l' Ami02:12,2702:13,5302:07,26

Sun 16:15 : Final A

5.0 m/s, 330° (NNW), 23% tailwind, 77% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[7]01:54,58(1)03:56,53(1)05:56,70(1)07:54,07(1)
  Rosa Bas02:01,9502:00,1701:57,37
2.LAGLaga 1[5]01:57,02(3)03:56,77(2)05:57,60(2)07:54,53(2)
  Yvonne Janse01:59,7502:00,8301:56,93
3.ORCOrca 1[3]01:55,18(2)04:00,66(3)06:16,03(5)08:00,95(3)
  Annemarie Bernhard02:05,4802:15,3701:44,92
4.ARGArgo 1[6]01:58,37(4)04:02,00(4)06:03,02(3)08:08,03(4)
  Leanne Aantjes02:03,6302:01,0202:05,01
5.PROProteus[4]02:05,66(5)04:10,81(5)06:03,33(4)08:20,91(5)
  Marlies van der Lugt02:05,1501:52,5202:17,58
6.NERNereus 1[2]02:05,90(6)04:12,04(6)06:18,98(6)08:26,62(6)
  Charlotte de Groot02:06,1402:06,9402:07,64

Actions

Back