Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
Results are available
Back

020: DDev 4- (DK)

Dames development vier-zonder
5 races

Sat 09:29 : Heat 1

7.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:39,20(1)03:27,02(1)05:16,49(1)07:03,51(1)
  Femke Heijenk01:47,8201:49,4701:47,02
2.TRITriton[3]01:40,70(2)03:29,86(2)05:18,02(2)07:05,83(2)
  Karlijn Bloem01:49,1601:48,1601:47,81
3.PROProteus[4]01:43,42(3)03:31,92(3)05:19,84(3)07:07,77(3)
  Marlies van der Lugt01:48,5001:47,9201:47,93

Sat 09:34 : Heat 2

7.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[7]01:41,29(1)03:32,08(1)05:26,95(1)07:24,71(1)
  Jocelyn Spruit01:50,7901:54,8701:57,76
2.TRITriton/Aegir[3]01:43,09(2)03:35,92(2)05:32,86(2)07:27,62(2)
  René Kuijer01:52,8301:56,9401:54,76
3.EUREuros[4]01:43,40(3)03:38,18(3)05:34,63(3)07:29,59(3)
  Helen Harmsen01:54,7801:56,4501:54,96
4.NJONjord/Aegir[5]01:46,51(5)03:44,46(5)05:38,69(5)07:35,11(4)
  Norma Haneveld01:57,9501:54,2301:56,42
5.ORCOrca[6]01:44,96(4)03:40,05(4)05:37,40(4)07:39,11(5)
  Myrna Brandt01:55,0901:57,3502:01,71

Sat 09:39 : Heat 3

7.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[3]01:40,51(1)03:31,70(1)05:25,68(1)07:18,60(1)
  Floor Stam01:51,1901:53,9801:52,92
2.SKASkadi 1[7]01:44,23(2)03:36,14(2)05:31,50(3)07:20,94(2)
  Crista Algie01:51,9101:55,3601:49,44
3.GYAGyas[6]01:45,33(3)03:41,33(4)05:28,09(2)07:26,21(3)
  Iris van de Vegte01:56,0001:46,7601:58,12
4.SAUSaurus[5]01:45,78(4)03:39,32(3)05:35,13(4)07:28,16(4)
  Saskia van Run01:53,5401:55,8101:53,03
5.OKEOkeanos/Nereus/Skøll[4]01:48,95(5)03:49,12(5)05:49,06(5)07:48,21(5)
  Sofie van der Plaat02:00,1701:59,9401:59,15

Sat 15:04 : Final B

5.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[3]01:42,84(1)03:32,81(1)05:22,13(1)07:13,64(1)
  Marlies van der Lugt01:49,9701:49,3201:51,51
2.SAUSaurus[5]01:45,79(2)03:36,80(2)05:26,47(2)07:18,37(2)
  Saskia van Run01:51,0101:49,6701:51,90
3.EUREuros[4]01:49,37(3)03:47,56(3)05:44,16(3)07:40,57(3)
  Helen Harmsen01:58,1901:56,6001:56,41
4.NJONjord/Aegir[6]01:50,09(4)03:49,01(4)05:47,87(4)07:48,97(4)
  Norma Haneveld01:58,9201:58,8602:01,10

Sat 15:09 : Final A

5.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[2]01:40,50(2)03:25,92(1)05:11,38(1)06:57,68(1)
  Karlijn Bloem01:45,4201:45,4601:46,30
2.NERNereus[5]01:39,26(1)03:27,72(2)05:17,44(2)07:03,97(2)
  Femke Heijenk01:48,4601:49,7201:46,53
3.AEGAegir[4]01:41,64(3)03:30,43(3)05:20,04(3)07:08,08(3)
  Floor Stam01:48,7901:49,6101:48,04
4.OKEOkeanos[6]01:42,65(4)03:33,89(4)05:28,75(4)07:21,22(4)
  Jocelyn Spruit01:51,2401:54,8601:52,47
5.TRITriton/Aegir[7]01:45,74(6)03:36,40(5)05:30,63(5)07:22,65(5)
  René Kuijer01:50,6601:54,2301:52,02
6.SKASkadi 1[3]01:44,38(5)03:36,60(6)05:32,90(6)07:33,56(6)
  Crista Algie01:52,2201:56,3002:00,66

Actions

Back