NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
Results are available
Back

143: J18 1x

Jongens achttien skiff
4 races

Sun 15:18 : Final 1

5.0 m/s, 40° (NE), 57% headwind, 43% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 2[7]01:58,38(2)04:05,24(1)06:16,94(1)08:22,88(1)
  Stanislas Mulot02:06,8602:11,7002:05,94
2.ZWOZwolsche 1[3]02:00,94(3)04:10,34(2)06:20,99(2)08:27,85(2)
  Tom Schwantje02:09,4002:10,6502:06,86
3.VIKViking 2[4]01:58,15(1)04:11,25(3)06:26,48(3)08:36,88(3)
  Sam Langerak02:13,1002:15,2302:10,40
4.ZWOZwolsche 2[5]02:05,13(5)04:15,71(5)06:29,82(4)08:38,55(4)
  Joost de Goede02:10,5802:14,1102:08,73

Sun 15:22 : Final 2

5.0 m/s, 40° (NE), 57% headwind, 43% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAALaak[5]02:05,77(3)04:16,31(2)06:30,91(1)08:40,39(1)
  Luc Lenferink02:10,5402:14,6002:09,48
2.BEABeatrix 1[6]02:07,21(4)04:20,01(4)06:37,94(4)08:48,98(2)
  Thomas Buise02:12,8002:17,9302:11,04
3.NAANaarden[3]02:04,01(2)04:17,67(3)06:36,47(3)08:50,49(3)
  Diederik van Gent02:13,6602:18,8002:14,02
4.ZWOZwolsche 3[4]02:03,58(1)04:15,43(1)06:34,92(2)08:56,03(4)
  Lars van den Boom02:11,8502:19,4902:21,11

Sun 15:26 : Final 3

5.0 m/s, 40° (NE), 57% headwind, 43% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 1[3]01:55,82(2)03:57,19(1)06:01,62(1)08:01,73(1)
  Luuk Adema02:01,3702:04,4302:00,11
2.TORTOR[6]01:57,94(3)04:01,33(2)06:08,17(2)08:01,96(2)
  Arend Roks02:03,3902:06,8401:53,79
3.MAAMaas 3[7]02:00,63(4)04:09,13(4)06:19,38(3)08:20,26(3)
  Machiel Oosterloo02:08,5002:10,2502:00,88
4.VIKViking 1[4]01:55,56(1)04:07,10(3)06:25,24(4)08:39,32(4)
  IJsbrand Daleboudt02:11,5402:18,1402:14,08
5.BEABeatrix 2[5]02:03,71(5)04:18,23(5)06:38,81(5)08:52,37(5)
  Douwe Langermans02:14,5202:20,5802:13,56

Sun 15:30 : Final 4

5.0 m/s, 40° (NE), 57% headwind, 43% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 2[4]01:55,96(1)04:03,92(1)06:12,03(1)08:13,81(1)
  Carsten Helmich02:07,9602:08,1102:01,78
2.MAAMaas 1[3]01:58,48(2)04:07,86(2)06:18,00(2)08:25,21(2)
  Pieter M Taselaar02:09,3802:10,1402:07,21
3.RICRIC[5]02:01,75(3)04:10,98(3)06:23,35(3)08:34,02(3)
  Ad Ruigrok van der Werve jr02:09,2302:12,3702:10,67
4.NAUNautilus[6]02:07,47(4)04:26,16(4)06:46,07(4)09:00,12(4)
  David Kampman02:18,6902:19,9102:14,05

Actions

Back