NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
Results are available
Back

039: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
4 races

Sat 14:38 : Final 1

4.0 m/s, 60° (ENE), 77% headwind, 23% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 1[6]01:47,34(1)03:43,68(1)05:40,94(1)07:41,26(1)
  Wouter Oosterhuis01:56,3401:57,2602:00,32
2.SALSalland/Beatrix[2]01:55,48(2)04:00,01(2)06:03,31(2)08:09,53(2)
  Douwe Langermans02:04,5302:03,3002:06,22
3.WILWillem III 4[5]02:01,57(3)04:06,57(3)06:12,26(3)08:19,64(3)
  David Jonker02:05,0002:05,6902:07,38
4.MAAMaas[4]02:04,55(4)04:12,03(4)06:17,43(4)08:26,03(4)
  Koert Slobbe02:07,4802:05,4002:08,60
5.GOUGouda[3]02:10,70(6)04:22,43(6)06:35,05(5)08:46,28(5)
  Maxim den Boogert02:11,7302:12,6202:11,23
6.SPASpaarne 3[7]02:08,32(5)04:21,84(5)06:35,97(6)08:52,91(6)
  Thomas Geleijnse02:13,5202:14,1302:16,94

Sat 14:43 : Final 2

4.0 m/s, 60° (ENE), 77% headwind, 23% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NAANaarden/Viking[3]01:49,55(1)03:43,57(1)05:42,69(1)07:43,32(1)
  Niels Brinkman01:54,0201:59,1202:00,63
2.RICRIC[5]01:56,52(2)03:54,73(2)05:56,98(2)07:56,83(2)
  Ad Ruigrok van der Werve jr01:58,2102:02,2501:59,85
3.TROTromp 3[7]01:59,21(3)04:03,57(3)06:16,41(3)08:24,61(3)
  Sebastiaan van Oosterhout02:04,3602:12,8402:08,20
4.TROTromp 1[6]02:03,39(4)04:09,44(4)06:23,22(4)08:32,74(4)
  Puck Kenemans02:06,0502:13,7802:09,52
5.HERHertog[4]02:07,04(5)04:19,24(5)06:37,68(5)08:50,20(5)
  Sietse Bloem02:12,2002:18,4402:12,52
6.DAVDaventria[2]02:09,82(6)04:22,97(6)06:42,51(6)08:55,41(6)
  Tristan Meijer02:13,1502:19,5402:12,90

Sat 14:48 : Final 3

4.0 m/s, 60° (ENE), 77% headwind, 23% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop[4]01:47,97(1)03:43,55(1)05:44,85(1)07:44,02(1)
  Pieter van den Brink01:55,5802:01,3001:59,17
2.WILWillem III 5[7]01:56,14(2)03:59,37(2)06:08,49(2)08:09,60(2)
  Nathan Frenkel02:03,2302:09,1202:01,11
3.LEYLeythe[6]01:58,35(5)04:02,82(3)06:12,87(3)08:14,45(3)
  Gert Jan van Doorn02:04,4702:10,0502:01,58
4.WILWillem III 1[3]01:57,35(3)04:04,35(4)06:16,91(4)08:20,67(4)
  Bastiaan Bruil02:07,0002:12,5602:03,76
5.SPASpaarne 2[2]01:57,78(4)04:04,73(5)06:17,38(5)08:26,13(5)
  Gijs Schwarz02:06,9502:12,6502:08,75
6.WILWillem III 2[5]02:03,18(6)04:15,44(6)06:35,86(6)08:49,24(6)
  Bob Engel02:12,2602:20,4202:13,38

Sat 14:53 : Final 4

4.0 m/s, 60° (ENE), 77% headwind, 23% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 4[7]01:46,50(1)03:45,84(1)05:46,58(1)07:45,14(1)
  Casper Feldbrugge01:59,3402:00,7401:58,56
2.WILWillem III 3[6]01:51,20(2)03:54,23(2)05:54,41(2)07:52,71(2)
  Wessel Willemsen02:03,0302:00,1801:58,30
3.SALSalland[5]01:57,15(3)04:02,93(3)06:08,02(3)08:08,29(3)
  Jan Willem Hermans02:05,7802:05,0902:00,27
4.DDSDDS[2]01:59,35(5)04:08,14(4)06:12,95(4)08:15,73(4)
  Lucas Faessen02:08,7902:04,8102:02,78
5.TROTromp 2[4]01:58,39(4)04:08,42(5)06:17,26(5)08:22,60(5)
  Michiel Couwenbergh02:10,0302:08,8402:05,34
6.NAUNautilus[3]02:00,93(6)04:14,56(6)06:23,85(6)08:30,62(6)
  David Kampman02:13,6302:09,2902:06,77

Actions

Back