Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
Results are available
Back

039: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
4 races

Sat 14:20 : Final 1

7.0 m/s, 340° (NNW), 58% headwind, 42% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SALSalland[4]02:09,55(1)04:26,02(1)06:43,53(1)08:59,98(1)
  Tom Kappert02:16,4702:17,5102:16,45
2.TROTromp 3[6]02:10,12(2)04:28,59(2)06:48,43(2)09:03,10(2)
  Casper Feldbrugge02:18,4702:19,8402:14,67
3.WILWillem III 4[3]02:16,59(3)04:44,40(3)07:09,36(3)09:28,62(3)
  David Jonker02:27,8102:24,9602:19,26

Sat 14:25 : Final 2

7.0 m/s, 340° (NNW), 58% headwind, 42% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1[3]02:06,01(2)04:14,37(1)06:27,32(1)08:28,74(1)
  Jop Jaeger02:08,3602:12,9502:01,42
2.LEYLeythe 1[5]02:04,93(1)04:16,04(2)06:27,48(2)08:29,77(2)
  Jelle van Haasteren02:11,1102:11,4402:02,29
3.RICRIC/Amstel[6]02:06,28(3)04:17,00(3)06:28,54(3)08:30,58(3)
  Ad Ruigrok van der Werve jr02:10,7202:11,5402:02,04
4.WILWillem III/RIC[4]02:09,63(4)04:27,38(4)06:49,48(4)09:03,46(4)
  Friso Termeer02:17,7502:22,1002:13,98
5.NAUNautilus[7]02:23,36(5)04:48,06(5)07:16,24(5)09:39,12(5)
  David Kampman02:24,7002:28,1802:22,88

Sat 14:30 : Final 3

7.0 m/s, 340° (NNW), 58% headwind, 42% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Spaarne[5]02:00,05(1)04:10,19(1)06:18,29(1)08:16,94(1)
  Bram Schwarz02:10,1402:08,1001:58,65
2.WILWillem III 1[7]02:05,02(2)04:16,68(2)06:29,06(2)08:29,66(2)
  Jaap de Jong02:11,6602:12,3802:00,60
3.WILWillem III 2[3]02:11,75(3)04:37,22(3)07:04,47(3)09:15,77(3)
  Michiel Mantel02:25,4702:27,2502:11,30
4.SPASpaarne 3[6]02:23,49(4)05:03,23(4)07:38,69(4)10:00,11(4)
  Pepijn de Groot02:39,7402:35,4602:21,42

Sat 14:35 : Final 4

7.0 m/s, 340° (NNW), 58% headwind, 42% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.VIKViking/Naarden[5]01:59,90(2)04:09,66(1)06:19,41(1)08:23,72(1)
  Eise Mink van der Molen02:09,7602:09,7502:04,31
2.SPASpaarne 1[3]01:59,71(1)04:12,00(2)06:25,57(2)08:30,38(2)
  Wouter Oosterhuis02:12,2902:13,5702:04,81
3.DDSDDS[4]02:09,47(3)04:34,63(3)06:58,52(3)09:09,43(3)
  Lucas Faessen02:25,1602:23,8902:10,91
4.PAMPampus[6]02:12,75(4)04:39,86(4)07:02,53(4)09:12,48(4)
  Teun Wiersma02:27,1102:22,6702:09,95
5.LEYLeythe 2[7]02:18,15(5)04:53,11(5)07:23,49(5)09:43,54(5)
  Gert Jan van Doorn02:34,9602:30,3802:20,05

Actions

Back