Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
Results are available
Back

039: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
4 races

Sat 14:25 : Final 1

4.0 m/s, 300° (WNW), 52% tailwind, 48% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop 2[3]01:42,61(1)03:33,80(1)--07:21,12(1)
  Floris Loeffen01:51,19
2.WILWillem III 4[6]01:50,74(4)03:42,45(2)--07:29,24(2)
  Simon van Dorp01:51,71
3.MAAMaas[5]01:48,42(2)03:42,60(3)--07:31,29(3)
  Berend-Jan Slobbe01:54,18
4.NAANaarden 2[4]01:49,20(3)03:44,36(4)--07:35,02(4)
  Nicolaas Deknatel01:55,16

Sat 14:30 : Final 2

4.0 m/s, 300° (WNW), 52% tailwind, 48% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 6[7]01:43,32(1)03:32,66(1)--07:11,99(1)
  Lex van den Herik01:49,34
2.ROORoosendaalse[6]01:49,05(3)03:40,73(2)--07:18,86(2)
  Dirk van den Nieuwelaar01:51,68
3.WILWillem III 3[5]01:47,22(2)03:41,69(3)--07:33,26(3)
  Nathan Frenkel01:54,47
4.HOOHoop 1[4]01:51,50(4)03:52,62(4)--07:46,08(4)
  Sicco Nessen02:01,12
5.HOOHoop 3[3]01:59,08(5)04:04,59(5)--08:08,52(5)
  Willem Buist02:05,51

Sat 14:35 : Final 3

4.0 m/s, 300° (WNW), 52% tailwind, 48% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe/RIC[6]01:41,08(1)03:26,66(1)05:13,79(1)06:58,97(1)
  Michiel Moerman01:45,5801:47,1301:45,18
2.VIKViking[5]01:41,72(2)03:30,14(2)05:20,41(2)07:13,48(2)
  Freek Temming01:48,4201:50,2701:53,07
3.NAANaarden 1[7]01:44,52(3)03:38,24(3)05:30,96(3)07:25,34(3)
  Thom op den Velde01:53,7201:52,7201:54,38
4.WILWillem III 5[4]01:47,81(4)03:44,43(4)05:43,18(4)07:37,18(4)
  David Jonker01:56,6201:58,7501:54,00
5.SPASpaarne 2[3]01:59,34(5)04:03,68(5)06:10,71(5)08:14,13(5)
  Boudewijn Bonninghausen02:04,3402:07,0302:03,42

Sat 14:40 : Final 4

4.0 m/s, 300° (WNW), 52% tailwind, 48% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[4]01:43,23(2)03:32,89(2)05:19,63(1)07:06,54(1)
  Roel van Broekhuizen01:49,6601:46,7401:46,91
2.WEEWeesp/Pampus[3]01:45,80(3)03:35,45(4)05:21,55(3)07:09,83(2)
  Tjebbe Schalij01:49,6501:46,1001:48,28
3.TUBTubantia[7]01:42,16(1)03:31,77(1)05:20,91(2)07:11,86(3)
  Merlijn den Breeijen01:49,6101:49,1401:50,95
4.WILWillem III 2[6]01:50,27(5)03:52,62(5)05:23,09(4)07:14,54(4)
  Rorik de Boer02:02,3501:30,4701:51,45
5.SPASpaarne 1[5]01:46,03(4)03:34,83(3)05:57,53(5)08:03,99(5)
  Pepijn de Groot01:48,8002:22,7002:06,46

Actions

Back