Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
Results are available
Back

151: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
4 races

Sun 11:20 : Final 1

3.0 m/s, 360° (N), 19% headwind, 81% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.WEEWeesp/Pampus[7]01:52,26(2)03:46,10(2)05:40,82(1)07:36,24(1)
  Tjebbe Schalij01:53,8401:54,7201:55,42
2.HOOHoop 2[6]01:48,27(1)03:44,68(1)05:43,18(2)07:42,68(2)
  Floris Loeffen01:56,4101:58,5001:59,50
3.WILWillem III 1[5]01:55,17(3)03:55,09(3)05:54,15(3)07:51,65(3)
  Roel van Broekhuizen01:59,9201:59,0601:57,50
4.MAAMaas[3]01:56,41(4)03:57,67(4)05:59,81(4)07:58,01(4)
  Adam Helbing02:01,2602:02,1401:58,20
5.HOOHoop 3[4]02:07,45(5)04:20,67(5)06:33,17(5)08:41,97(5)
  Willem Buist02:13,2202:12,5002:08,80

Sun 11:25 : Final 2

3.0 m/s, 360° (N), 19% headwind, 81% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 2[5]01:48,26(1)03:57,14(1)05:42,14(1)07:37,05(1)
  Freek Temming02:08,8801:45,0001:54,91
2.NAANaarden 1[6]01:51,68(2)03:57,55(2)05:48,63(2)07:45,40(2)
  Thom op den Velde02:05,8701:51,0801:56,77
3.TUBTubantia[4]01:52,09(3)03:58,02(3)05:53,74(3)07:51,32(3)
  Merlijn den Breeijen02:05,9301:55,7201:57,58
4.WILWillem III 2[3]01:53,51(4)03:59,16(4)05:58,81(4)07:57,78(4)
  Nathan Frenkel02:05,6501:59,6501:58,97
5.WILWillem III 4[7]01:59,56(5)04:04,39(5)06:14,32(5)08:12,64(5)
  David Jonker02:04,8302:09,9301:58,32

Sun 11:30 : Final 3

3.0 m/s, 360° (N), 19% headwind, 81% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 1[6]01:53,33(3)03:52,49(2)05:52,03(2)07:45,21(1)
  Jelle Algie01:59,1601:59,5401:53,18
2.WILWillem III 3[4]01:51,88(1)03:50,37(1)05:51,04(1)07:48,65(2)
  Simon van Dorp01:58,4902:00,6701:57,61
3.SPASpaarne 1[3]01:52,31(2)03:54,05(3)05:56,70(3)07:54,54(3)
  Wouter Oosterhuis02:01,7402:02,6501:57,84
4.BREBreda/DDS[5]01:56,73(4)03:58,84(4)05:59,24(4)07:57,03(4)
  Rein Lukkes02:02,1102:00,4001:57,79
5.NAANaarden 2[7]01:59,64(5)--06:12,90(5)08:12,72(5)
  Nicolaas Deknatel01:59,82

Sun 11:35 : Final 4

3.0 m/s, 360° (N), 19% headwind, 81% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe/RIC[5]01:46,17(1)04:01,26(4)05:32,99(1)07:24,65(1)
  Michiel Moerman02:15,0901:31,7301:51,66
2.ROORoosendaalse[3]01:50,03(2)03:48,07(2)05:46,47(2)07:41,75(2)
  Dirk van den Nieuwelaar01:58,0401:58,4001:55,28
3.HOOHoop 1[7]--04:01,47(5)06:03,40(4)07:57,01(3)
  Sicco Nessen02:01,9301:53,61
4.NAANaarden/Amstel[6]01:56,48(4)03:59,22(3)06:02,40(3)08:00,25(4)
  Marlon Dijkstra02:02,7402:03,1801:57,85
5.SPASpaarne 2[4]01:55,96(3)03:45,31(1)06:07,85(5)08:10,32(5)
  Bram Kreuger01:49,3502:22,5402:02,47

Actions

Back