Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
Results are available
Back

Sunday 10:28

025: DCL 8+
Time Trial
7.3°C, rain, not freezing @ Schiphol
5.0 m/s, 250° (WSW)
pos.crewno.Willem IIIGrote BochtFinish
1.WILWillem III 105309:32,92(1)20:09,08(1)29:46,75(1)
  Christel Rijnten10:36,1609:37,67
2.WILWillem III 205409:38,28(2)20:30,22(2)30:19,48(2)
  Dorien te Kiefte10:51,9409:49,26
3.NERNereus 106109:44,15(3)20:32,35(3)30:41,42(3)
  Anne Milou Dinaux10:48,2010:09,07
4.SKOSkøll 105909:57,22(7)21:00,42(5)30:56,63(4)
  Charlotte van Andel11:03,2009:56,21
5.OKEOkeanos06009:51,95(4)20:50,40(4)31:02,43(5)
  Lieke Brugman10:58,4510:12,03
6.SKOSkøll 207909:56,45(6)21:05,28(6)31:05,83(6)
  Esther Scholtens11:08,8310:00,55
7.HERHertog05610:04,68(9)21:12,82(7)31:23,86(7)
  Sjoekie de Bijll Nachenius11:08,1410:11,04
8.ORCOrca 206510:08,01(10)21:18,38(9)31:24,54(8)
  Marrieke van Oversteeg11:10,3710:06,16
9.NJONjord06709:58,50(8)21:13,92(8)31:25,31(9)
  Sanne Eken11:15,4210:11,39
10.LAGLaga06910:13,53(13)21:28,17(10)31:39,02(10)
  O. Brommet11:14,6410:10,85
11.TRITriton05510:10,21(11)21:32,81(11)31:46,24(11)
  Cathelyne Meester11:22,6010:13,43
12.GYAGyas 206210:11,10(12)21:40,03(12)32:08,88(12)
  Anne Elsinghorst11:28,9310:28,85
13.VIKViking07110:27,22(16)22:02,03(14)32:35,22(13)
  Marijke Lebbink11:34,8110:33,19
14.ARGArgo06610:23,26(15)22:00,96(13)32:35,28(14)
  Carina Rietema11:37,7010:34,32
15.GYAGyas 407210:22,48(14)22:16,71(15)32:54,45(15)
  Linda de Jong11:54,2310:37,74
16.HOOHoop07710:45,18(20)22:31,36(16)33:05,93(16)
  Anneke Timmermans11:46,1810:34,57
17.AEGAegir07610:50,00(23)22:40,84(18)33:23,26(17)
  Anke Smilde11:50,8410:42,42
18.GYAGyas 105810:41,24(19)22:31,90(17)33:23,60(18)
  Amélie la Roi11:50,6610:51,70
19.PHOPhocas07510:46,27(21)22:47,55(21)33:23,80(19)
  Maud Verberne12:01,2810:36,25
20.ZZVZZV07009:53,61(5)22:42,11(19)33:27,51(20)
  Joy Molenaar-Bolland12:48,5010:45,40
21.LEYLeythe06310:46,88(22)22:44,04(20)33:29,11(21)
  Bettina Reitz11:57,1610:45,07
22.WILWillem III 306410:55,31(25)22:56,11(22)33:36,94(22)
  Melanie Baas12:00,8010:40,83
23.GYAGyas 306810:36,68(17)22:58,78(24)33:37,85(23)
  Jacqueline van den Bosch12:22,1010:39,07
24.DAVDaventria07310:54,31(24)22:57,36(23)33:38,94(24)
  Anne Huizenga12:03,0510:41,58
25.NERNereus 207410:36,77(18)23:02,59(25)34:22,22(25)
  Danielle Scholten12:25,8211:19,63
26.ARCARC07811:03,34(26)23:22,84(26)34:37,32(26)
  Babet van Laarhoven12:19,5011:14,48
27.ORCOrca 105711:57,86(27)25:33,85(27)38:16,96(27)
  Rosan Jelies13:35,9912:43,11

Actions

BackReport feedback