Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
Results are available
Back

038: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
4 races

Sat 14:30 : Final 1

6.0 m/s, 320° (NW), 34% tailwind, 66% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 2[5]01:42,50(1)03:34,84(1)05:30,81(1)07:23,34(1)
  Joost van Rietbergen01:52,3401:55,9701:52,53
2.BREBreda[3]--03:36,18(2)05:32,07(2)07:24,56(2)
  Cas Sunderman01:55,8901:52,49
3.HOOHoop 1[7]01:47,43(2)03:41,63(3)05:39,04(3)07:30,25(3)
  Sicco Nessen01:54,2001:57,4101:51,21
4.WILWillem III 2[4]01:48,30(3)03:48,30(5)05:49,17(4)07:45,75(4)
  Pim ten Thije02:00,0002:00,8701:56,58
5.SALSalland[6]01:50,81(4)03:48,02(4)05:49,53(5)07:49,70(5)
  Willem de Muinck Keizer01:57,2102:01,5102:00,17

Sat 14:35 : Final 2

6.0 m/s, 320° (NW), 34% tailwind, 66% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.RICRIC 1[7]01:39,20(1)03:26,20(1)05:14,63(1)07:02,27(1)
  Michiel Moerman01:47,0001:48,4301:47,64
2.SPASpaarne 1[4]01:40,62(2)03:32,13(2)05:24,94(2)07:17,04(2)
  Jaap Scholten01:51,5101:52,8101:52,10
3.WILWillem III 3[3]01:47,63(3)03:44,24(3)05:40,92(3)07:35,28(3)
  Julien Rühl01:56,6101:56,6801:54,36
4.HOOHoop 2[6]01:51,71(4)03:53,21(4)05:55,65(4)07:55,58(4)
  Albert Sillem02:01,5002:02,4401:59,93
5.TROTromp 1[5]01:56,64(5)04:00,82(5)06:04,53(5)08:02,70(5)
  Rick Spaans02:04,1802:03,7101:58,17

Sat 14:40 : Final 3

6.0 m/s, 320° (NW), 34% tailwind, 66% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ARCARC/Hunze[5]01:42,54(2)03:30,87(1)05:21,04(1)07:11,83(1)
  Jesse Zondervan01:48,3301:50,1701:50,79
2.JASJason/Hunze[3]01:41,63(1)03:31,33(2)05:25,69(2)07:19,98(2)
  Piet Lammers01:49,7001:54,3601:54,29
3.VIKViking 2[7]01:43,91(3)03:37,94(4)05:31,95(3)07:25,35(3)
  Freek Temming01:54,0301:54,0101:53,40
4.TROTromp/Hemus[4]01:44,59(4)03:34,61(3)05:32,42(4)07:31,48(4)
  Siebren Hazelhoff Roelfzema01:50,0201:57,8101:59,06
5.VIKViking 1[6]01:46,55(5)03:42,66(5)05:43,39(5)07:44,03(5)
  Paul de Medeiros01:56,1102:00,7302:00,64

Sat 14:45 : Final 4

6.0 m/s, 320° (NW), 34% tailwind, 66% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus/Amstel[7]01:43,95(1)03:35,03(1)05:29,15(1)07:19,09(1)
  Thomas Ottens01:51,0801:54,1201:49,94
2.WILWillem III 1[5]01:49,13(3)03:41,58(2)05:36,37(2)07:25,82(2)
  Koen van den Herik01:52,4501:54,7901:49,45
3.TROTromp 2[3]01:50,96(4)03:48,57(4)05:43,41(4)07:35,14(3)
  Max Bartman01:57,6101:54,8401:51,73
4.ROORoosendaalse[4]01:46,52(2)03:42,94(3)05:43,13(3)07:40,39(4)
  Dirk van den Nieuwelaar01:56,4202:00,1901:57,26
5.WILWillem III 4[6]01:56,91(5)03:58,10(5)06:00,25(5)07:55,98(5)
  Jasper Sohier02:01,1902:02,1501:55,73

Actions

Back