Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
Results are available
Back

027: J18 2x

Jongens achttien dubbeltwee
4 races

Sat 15:45 : Final 1

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% tailwind, 77% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NAANaarden 1[5]01:39,25(1)03:25,78(1)05:13,66(1)07:03,95(1)
  Daan van Gent01:46,5301:47,8801:50,29
2.RICRIC/Willem III[7]01:44,14(3)03:30,17(3)05:16,09(2)07:08,79(2)
  Sybren Zwetsloot01:46,0301:45,9201:52,70
3.WILWillem III[4]01:40,76(2)03:29,99(2)05:23,87(3)07:16,76(3)
  Julius van der Meer01:49,2301:53,8801:52,89
4.LAALaak/Viking[6]01:46,66(4)03:38,53(4)05:31,63(4)07:29,24(4)
  Mathijs Peters01:51,8701:53,1001:57,61
5.DAVDaventria/Amycus 2[3]01:46,88(5)03:45,56(5)05:48,10(5)07:45,72(5)
  Sybren Visser01:58,6802:02,5401:57,62

Sat 15:50 : Final 2

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% tailwind, 77% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.DDSDDS[7]01:41,21(1)03:26,66(1)05:11,66(1)07:05,52(1)
  David Rooijakkers01:45,4501:45,0001:53,86
2.NAANaarden 2[6]01:44,46(3)03:32,12(3)05:24,29(2)07:15,50(2)
  Bart Vogelzang01:47,6601:52,1701:51,21
3.HOOHoop[4]01:41,50(2)03:30,85(2)05:26,30(3)07:20,39(3)
  Berend Mortier01:49,3501:55,4501:54,09
4.PAMPampus[3]01:46,86(5)03:39,91(4)05:33,84(4)07:28,42(4)
  Patrick Sman01:53,0501:53,9301:54,58
5.DAVDaventria/Amycus 1[5]01:45,67(4)03:40,22(5)05:40,91(5)07:42,67(5)
  Wiebe Dam01:54,5502:00,6902:01,76

Sat 15:55 : Final 3

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% tailwind, 77% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.BREBreda/Laak[6]01:35,85(1)03:13,36(1)04:51,09(1)06:31,89(1)
  Conno Kuyt01:37,5101:37,7301:40,80
2.BEABeatrix[5]01:42,24(2)03:27,03(2)05:17,25(2)07:08,78(2)
  Bart Overes01:44,7901:50,2201:51,53
3.INAIndonesia[7]01:43,84(3)03:30,43(3)05:19,84(3)07:12,90(3)
  Edwin Ginanjar Rudiana01:46,5901:49,4101:53,06
4.DDSDDS/Maas[4]01:48,33(4)03:38,74(4)05:31,15(4)07:24,94(4)
  Hein Jan Keijser01:50,4101:52,4101:53,79
5.TROTromp[3]01:49,14(5)03:44,92(5)05:42,46(5)07:44,68(5)
  Joost Heuvelink01:55,7801:57,5402:02,22

Sat 16:00 : Final 4

7.0 m/s, 330° (NNW), 23% tailwind, 77% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze[7]--03:25,75(1)05:10,75(1)06:59,31(1)
  Martijn Berkman01:45,0001:48,56
2.TORTOR[4]--03:30,69(3)05:18,32(3)07:00,42(2)
  Daan Klomp01:47,6301:42,10
3.LAALaak[6]--03:28,32(2)05:14,64(2)07:01,50(3)
  Thijs Dullaart01:46,3201:46,86
4.SALSalland[3]--03:36,34(4)05:31,84(4)07:24,34(4)
  Ernst Rodenburg01:55,5001:52,50
5.SPASpaarne 1[5]--03:39,68(5)05:35,94(5)07:32,49(5)
  Ingmar Fredrikze01:56,2601:56,55
6.SPASpaarne 2[2]--03:49,36(6)05:51,36(6)07:51,44(6)
  Thomas van Giezen02:02,0002:00,08

Actions

Back