Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
Results are available
Back

148: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
5 races

Sun 08:35 : Heat 1

5.0 m/s, 30° (NNE), 48% headwind, 52% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.RICRIC[2]01:52,35(1)03:45,97(1)05:53,66(1)07:55,45(1)
  Michiel Moerman01:53,6202:07,6902:01,79
2.WILWillem III 2[5]01:53,34(2)03:51,77(2)06:02,33(2)08:02,93(2)
  Roel van Broekhuizen01:58,4302:10,5602:00,60
3.TROTromp 1[4]01:54,63(3)03:57,80(3)06:02,73(3)08:05,11(3)
  Max Bartman02:03,1702:04,9302:02,38
4.ARCARC/Hunze[6]01:55,63(4)04:01,66(4)06:15,34(5)08:13,87(4)
  Jesse Zondervan02:06,0302:13,6801:58,53
5.VIKViking 2[7]01:56,65(5)04:05,84(5)06:08,34(4)08:21,85(5)
  Freek Temming02:09,1902:02,5002:13,51
6.VIKViking 3[3]02:12,36(6)----09:03,92(6)
  Jelle Algie

Sun 08:40 : Heat 2

5.0 m/s, 30° (NNE), 48% headwind, 52% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe/Spaarne[2]01:47,18(1)03:44,43(1)05:41,63(1)07:35,23(1)
  Michiel Oyen01:57,2501:57,2001:53,60
2.SPASpaarne[7]01:57,90(3)04:05,92(4)06:23,48(5)08:17,11(2)
  Wouter Schulte02:08,0202:17,5601:53,63
3.TROTromp 2[4]01:56,85(2)04:04,73(2)06:13,71(2)08:17,36(3)
  Roelant Feldbrugge02:07,8802:08,9802:03,65
4.ROORoosendaalse 2[3]01:58,68(4)04:05,16(3)06:14,37(3)08:20,86(4)
  Camille van Gurp02:06,4802:09,2102:06,49
5.VIKViking 1[5]02:01,07(5)04:12,35(5)06:15,27(4)08:28,67(5)
  Paul de Medeiros02:11,2802:02,9202:13,40
6.TROTromp 3[6]02:05,09(6)04:16,62(6)06:39,20(6)08:50,99(6)
  Jeroen Weits02:11,5302:22,5802:11,79

Sun 08:45 : Heat 3

5.0 m/s, 30° (NNE), 48% headwind, 52% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ZWOZwolsche[2]01:54,40(1)03:52,99(1)05:56,89(1)07:59,51(1)
  Philip den Bremer01:58,5902:03,9002:02,62
2.WILWillem III 1[4]01:58,18(2)04:02,45(2)06:05,31(2)08:09,53(2)
  Jiri de Vos02:04,2702:02,8602:04,22
3.JASJason/Hunze[6]01:58,93(3)04:03,54(3)06:12,10(3)08:15,64(3)
  Piet Lammers02:04,6102:08,5602:03,54
4.BREBreda[3]02:05,80(4)04:15,56(4)06:15,73(4)08:27,43(4)
  Cas Sunderman02:09,7602:00,1702:11,70
5.ROORoosendaalse 3[5]02:08,77(6)04:27,30(6)06:21,69(5)08:54,67(5)
  Dirk van den Nieuwelaar02:18,5301:54,3902:32,98
6.ROORoosendaalse 1[7]02:07,82(5)04:22,23(5)--09:19,32(6)
  Ludo van den Nieuwelaar02:14,41

Sun 14:04 : Final B

4.0 m/s, 20° (NNE), 39% headwind, 61% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ARCARC/Hunze[2]01:49,99(2)03:48,53(1)05:45,97(1)07:43,42(1)
  Jesse Zondervan01:58,5401:57,4401:57,45
2.JASJason/Hunze[6]01:50,48(3)03:48,94(2)05:53,62(2)07:50,25(2)
  Piet Lammers01:58,4602:04,6801:56,63
3.TROTromp 1[5]01:49,40(1)03:54,56(3)05:54,63(3)07:52,00(3)
  Max Bartman02:05,1602:00,0701:57,37
4.BREBreda[3]01:54,71(4)03:57,08(4)05:58,37(4)07:59,51(4)
  Cas Sunderman02:02,3702:01,2902:01,14
5.TROTromp 2[4]01:55,04(5)03:57,42(5)06:05,84(5)08:06,19(5)
  Roelant Feldbrugge02:02,3802:08,4202:00,35
6.ROORoosendaalse 2[7]01:58,71(6)04:05,48(6)06:17,82(6)08:20,92(6)
  Camille van Gurp02:06,7702:12,3402:03,10

Sun 14:11 : Final A

4.0 m/s, 20° (NNE), 39% headwind, 61% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe/Spaarne[4]01:44,41(1)03:38,04(1)05:32,33(1)07:22,00(1)
  Michiel Oyen01:53,6301:54,2901:49,67
2.ZWOZwolsche[5]01:47,40(3)03:41,23(2)05:38,41(2)07:34,84(2)
  Philip den Bremer01:53,8301:57,1801:56,43
3.WILWillem III 1[7]01:51,84(5)03:44,18(4)05:43,32(3)07:34,95(3)
  Jiri de Vos01:52,3401:59,1401:51,63
4.RICRIC[6]01:46,60(2)03:42,84(3)05:44,81(4)07:43,18(4)
  Michiel Moerman01:56,2402:01,9701:58,37
5.WILWillem III 2[3]01:49,17(4)03:48,89(5)05:50,36(5)07:44,28(5)
  Roel van Broekhuizen01:59,7202:01,4701:53,92
6.SPASpaarne[2]01:52,78(6)03:53,52(6)05:57,82(6)07:57,25(6)
  Wouter Schulte02:00,7402:04,3001:59,43

Actions

Back